Правоохоронці вітали медиків

 • 17 черв. 2016 16:53
 • 1026
  • Новина Правоохоронці вітали медиків Ранкове місто. Кропивницький

  До щирих слів подяки від шефа поліції області також приєдналися керівник управління кадрового забезпечення Андрій Човпан та голова обласної профспілкової організації атестованих працівників Валерій Шевчук.

  Із нагоди Дня медичного працівника за активну громадянську позицію, професійну майстерність, людяність та турботу про здоров’я працівників правоохоронних органів, їх родин та ветеранів окремі співробітники Державної установи «Територіального медичного об’єднання МВС України по Кіровоградській області» отримали Подяки та Грамоти.

  «Кожному з вас випала благородна та важлива місія – допомагати людям, – звертаючись до присутніх, зазначив начальник Головного Управління Національної поліції області Сергій Кондрашенко. – Від усього колективу та з нагоди свята дякуємо вам за невтомну працю та відкриті серця. Особлива вдячність нашим ветеранам медичної служби, які присвятили цій роботі багато років свого життя. Ми зичимо вам і вашим родинам добра та благополуччя, нових досягнень, міцного здоров’я та мирного неба».

  Історія заснування підрозділу медичного забезпечення ОВС області датується з 1953 року. На початку медична установа налічувала 12 працівників. За роки свого існування було створено серйозну матеріально-технічну базу, зібрано високопрофесійний колектив, який самовіддано і відповідально виконує свою роботу зі збереження здоров’я працівників поліції та ветеранів. На сьогодні відомчий лікувальний заклад є одним з кращим серед медичних установ області, а лікарня з поліклінікою налічує 127 працівників.

  «Подяка від людей, величезна довіра та добре самопочуття тих, кому ви допомогли, і є найкращим результатом вашої роботи, – звертаючись до колег, сказав начальник Державної установи «Територіального медичного об’єднання МВС України по Кіровоградській області» Олександр Нестройний. – Дякую за хорошу працю, бажаю подальших успіхів та здобутків».

   

   

   

   

  Сектор комунікації ГУНП в Кіровоградській області