Представники від Кіровоградщини взяли участь у чемпіонаті «Юний кінолог»

 • 18 жовт. 2016 17:40
 • 852
  • Новина Представники від Кіровоградщини взяли участь у чемпіонаті «Юний кінолог» Ранкове місто. Кропивницький
  Представники від Кіровоградщини взяли участь у відкритому чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками серед молоді «Юний кінолог»
  Змагання відбулися 15 жовтня на Сумщині. Серед 30 учасників із 10 областей України Кіровоградську область представляла 17-річна Єва Солоніна разом зі службовим собакою – німецькою вівчаркою на ім’я Джек. Підтримували дівчинку її наставники – начальник кінологічного центру при управлінні Нацполіції області Артем Матвєєв та інспектор управління превентивної діяльності ГУНП Євген Бевзенко.
  За програмою чемпіонату службові собаки під керівництвом юних кінологів змагалися у багатоборстві. Вихованці повинні були подолати смугу перешкод, продемонструвати виконання загального курсу дресирування, затримати умовного порушника.
  Враженнями від перших у своєму житті змагань серед юних кінологів ділиться й головний на цьому чемпіонаті наставник 6-річної вівчарки – Єва Солоніна. 
  «Сказати відверто, залишилася дуже задоволена від того, як виступив наш службовий собака Джек. Думаю, він відчуває, як я в нього вірю і люблю, тому не підвів та показав дуже хороший результат. Будемо тренуватися і надалі, бо залишати кінологію не планую. Зараз навчаюся в Київському Національному університеті імені Шевченка за фахом «фундаментальна хімія» і, за наявності вільного часу, продовжуватиму тренування зі своїм вихованцем. Наступного разу плануємо «заробити на двох» диплом переможця», – запевняє дівчина.
  А поки юний фахівець із кінології опановує «ази науки», її чотирилапий друг продовжує «службу» в поліції, працюючи за напрямком – пошук наркотичних речовин. Його завдання – допомога поліцейським у боротьбі зі злочинністю, з яким службовий пес продовжує справлятися блискавично, повідомляє Сектор комунікації поліції Кіровоградській області.