Преміум-пропозиції для кіровоградських леді підготували салон “Велюр” та ПриватБанк

 • 5 лип. 2016 16:22
 • 2790
  • Новина Преміум-пропозиції для кіровоградських леді підготували салон “Велюр” та ПриватБанк Ранкове місто. Кропивницький

  Салон “Велюр”, що по вулиці Дворцова,16/7, став членом Дисконтного Клубу ПриватБанк VIP.

  Тепер кіровоградські леді можуть отримати усі види перукарських послуг, манікюр, педикюр та візаж, задовольнивши не лише свій вишуканий смак, але й гаманець, який щоразу буде поповнюватись приємними знижками.

  ПриватБанк дає змогу кожній кіровоградській модниці  отримати бонуси до 5%,  оплачуючи послуги карткою Ledi Platinum ПриватБанку, та до 7% - у разі розрахунків картками MasterCard World Elite та Visa Infinite.

  “Ми з ПриватБанком не просто партнери, ми - справжні друзі, - розповідає Наталія Скалецька, власниця елітного салону краси “Велюр”. - Терміналом ми користуємось вже не один рік, і дуже задоволені, що наші клієнти мають вибір, оплачувати послуги готівкою чи банківською карткою. Завжди радо сприймаю і всі нові програми та нові пропозиції. Сьогодні мені приємно, що саме наш салон обраний для членства у  Дисконтному Клубі ПриватБанку VIP. Разом ми підвищуємо і престиж мого закладу і кількість задоволених клієнтів”.

  Відтепер, звернувшись до салону “Велюр”, VIP-клієнтки ПриватБанку отримають не тільки елітне обслуговування, яке відповідає їх статусу, але й приємні знижки від 5% до 7%.

  “Для надзвичайно важливих клієнтів ПриватБанком розроблена спеціальна елітна програма лояльності, яка отримала назву - Дисконтний клуб "ПриватБанк VIP", - розповідає  Оксана Пасічніченко, керівник Бізнесу обслуговування індивідуальних VIP-клиєнтів Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. -  В рамках цієї програми ми обираємо елітні компанії торгово-сервісній сфери, які стають нашими партнерами у наданні гідного рівня обслуговування, а також знижок клієнтам при оплаті елітними платіжними картами, емітованими ПриватБанком України та Латвії”.

  *Дисконтний Клуб ПриватБанк VIP - мережа торгових і сервісних компаній преміум-сегмента України, партнерів ПриватБанку, які надають бездоганне обслуговування і знижки при оплаті платіжними картами VISA Infinite, MasterCard World Signia, VISA Platinum, MasterCard Platinum, емітованими ПриватБанком.

   Анжела Дзінзюра