Прихожани Свято-Благовіщенського храму Кіровограда відзначили День перемоги над нацизмом

  • 10 трав. 2016 09:59
  • 829
    • Новина Прихожани Свято-Благовіщенського храму Кіровограда відзначили День перемоги над нацизмом Ранкове місто. Кропивницький

    9 травня Українська Православна Церква разом з усім українським народом святкує Перемогу у Другій Світовій Війні. Це свято водночас має два характери — і урочистий та радісний, а також сумний і трагічний. Усі пам’ятають ціну перемоги… Це ріки материнських сліз, це нестихаючі крики дітей, це стони поранених та полонених.
    В цей день у Свято-Благовіщенському храмі Кіровограда настоятель отецьЄвгеній Назаренко та священикРоман Загоруйко звершили особливий подячний молебінь Господу Богу, в якому лунали слова подяки за перемогу над нацизмом. Після цього була звершена панихида, в якій особливо поминались воїни-визволителі Вітчизни.

    Далі для ветеранів та дітей війни учнями Недільної школи при Благовіщенському храмі була підготовлена святкова програма, а потім і святкова трапеза. Дітиподякуваливетеранам за перемогу та мир,які вони принесли на своїх плечах через полум’я війни.