Приєднуйтеся до захоплюючого світу вивчення іноземних мов в бібліотеці імені Дмитра Чижевського!

 • 13 вер. 2023 16:00
 • 177
  • Новина Приєднуйтеся до захоплюючого світу вивчення іноземних мов в бібліотеці імені Дмитра Чижевського! Ранкове місто. Кропивницький

  Вас чекає безліч цікавих можливостей:

  Курси німецької мови для початківців: Щопонеділка та щоп'ятниці о 16:00.

  На курсах німецької мови для початківців навчання – це не просто процес, а захоплююча подорож. З допомогою викладача, активного спілкування, ігрових методик, а також навчальних матеріалів, кожен зможе швидко та цікаво освоїти німецьку. 

   Курс вивчення англійської мови:  Щопонеділка о 17:00 та щосереди о 16:00.

  Ці заняття – чудовий спосіб підвищити рівень володіння англійською мовою, розширити словниковий запас та розвивати комунікативні навички. Не втрачайте цю можливість для саморозвитку 

  Англійська для дітей : Стартує у вересні!

  Допоможемо вашим малюкам вивчати англійську мову з ентузіазмом та радістю. Заняття проходитимуть у формі цікавих та ігрових вправ, спеціально розроблених для дітей. Ми створимо атмосферу дружелюбного спілкування та заохочуватимемо їх активно виражати свої думки.

  Клуб початківців англійської мови: Стартує у жовтні.

  Клуб початківців англійської мови запрошує вас в захоплюючу мовну подорож! Приєднавшись до нашої дружної спільноти, ви отримаєте можливість не лише вивчати англійську, але й рости разом з нами. Завдяки цьому клубу навчання стане захопливим і мотивуючим досвідом, де ви зможете спілкуватися, розвивати навички та поглиблювати знання мови разом з однодумцями.

  Приходьте до нас і відкрийте світ нових можливостей разом із книгозбірнею. Місце зустрічі: відділі документів іноземними мовами.

  Слідкуйте за анонсами в нашому телеграм-каналі та будьте у курсі усіх гарячих новин!