Прикордонники затримали мистецтвознавця – поціновувача кремлівської агресії

 • 6 вер. 2023 11:30
 • 250
  • Новина Прикордонники затримали мистецтвознавця – поціновувача кремлівської агресії Ранкове місто. Кропивницький

  На Одещині прикордонники викрили місцевого жителя – ветерана військової розвідки, який виявився палким прихильником країни-агресорки. Чоловік працював вчителем мистецтва в одній з місцевих дитячих шкіл.

  Під час своїх занять з мистецтвознавства він не цурався висловлювати дітям антиукраїнські наративи кремлівської пропаганди.

  Поціновувач стверджував учням: «Війну з рф розпочала Україна…», «…вона ще довго буде тривати, адже це вигідно українській владі», «Одеса і Донбас – території рф і завжди ними будуть», «українські військові обстрілюють цивільне населення…».

  Чоловік сподівався, що глорифікуючи путінський режим та звинувачуючи Україну у тому що розпочалась війна, він зможе виховати нове проросійське покоління. Крім цього, правоохоронці виявили безліч підписок на телеграм-канали російської пропаганди.

  Під час обшуку за місцем проживання в одесита правоохоронці вилучили мобільний телефон з доказами підривної діяльності проти України.

  Прибічнику ворожої політики повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу: заперечення збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році, заперечення тимчасової окупації частини територій України, а також дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі. Тривають слідчі дії.