Privat24 став найпопулярнішим додатком українського Galaxy Gear S2

 • 18 квіт. 2016 08:27
 • 757
  • Новина Privat24 став найпопулярнішим додатком українського Galaxy Gear S2 Ранкове місто. Кропивницький

  Додаток Privat24 став найпопулярнішим додатком серед українських користувачів «розумного годинника» Samsung Gear S2. Згідно з даними Samsung Electronics, у квітні Privat24 очолив топ-12 найкращих програм українського Galaxy Gear Apps. Окрім мобільного банку, серед найпопулярніших додатків для Gear S2 ще п’ять додатків українських розробників і компаній: довідник курсів валют, локатор банкоматів, сервіc виклику таксі, патріотичні скіни годинника та додаток-контейнер UA Life.

  Додаток Privat24 дозволяє кожному власнику Samsung Gear S2 використовувати «розумний годинник» для безконтактної оплати покупок у торговельній мережі як в Україні, так по всьому світі.

  Щоб використовувати Samsung Gear S2 для безконтактної оплати, потрібно встановити додаток Privat24, авторизуватися за номером телефону та підключити свої банківські картки. Під час оплати треба активувати додаток і піднести дисплей годинника до зчитувального пристрою.

  В Україні безконтактні платежі за допомогою смартфонів доступні в понад 55 тис. торгових точок стандарту MasterCard Рay Рass. Також власники смартфонів Galaxy серії А можуть оплачувати проїзд у київському метро та на 10 станціях столичного швидкісного трамвая за допомогою Privat24.

  Про компанію Samsung Electronics

  Samsung Electronics Co., Ltd. втілює в життя передові ідеї та впроваджує інноваційні технології, надихаючи людей і формуючи майбутнє споживчого ринку у світі телевізорів, смартфонів, планшетів, камер, побутових приладів, принтерів, медичних пристроїв, мережевих систем, напівпровідників і світлодіодних рішень. Компанія є одним із лідерів у галузі розвитку інноваційної індустрії Інтернету речей (Internet of Things) завдяки відкритій платформі SmartThings, широкому асортименту «розумних» пристроїв і проактивному міжгалузевому співробітництву. У 84 країнах світу в компанії Samsung працюють понад 319 тис. осіб, а річний обсяг продажів становить 196 млрд дол. США. Для отримання більш детальної інформації, останніх новин, тематичних статей і матеріалів для преси, відвідайте розділ news.samsung.com .

  Анжела Дзінзюра