ПриватБанк допоможе держслужбовцям з декларацією

 • 8 черв. 2016 15:23
 • 771
  • Новина ПриватБанк допоможе держслужбовцям з декларацією Ранкове місто. Кропивницький

  ПриватБанк запустив сервіс, що допоможе державним службовцям швидко таправильно заповнити декларації про доходи в електронному вигляді. Якповідомила прес-служба банку, послуга формування податкових виписок велектронному вигляді доступна клієнтам через Інтернет-банк Приват24. Задопомогою цього сервісу двома кліками можна отримати необхідні для внесенняв декларацію виписки про доходи та витрати за рахунками, відкритими в банку.

  «Тепер отримати необхідну інформацію для заповнення декларації можна здому, в офісі, витративши на це кілька хвилин, – говорить керівник бізнесу«Обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів» ПриватБанку Олексій Шабан. –Певна річ, усі дані передаються в зашифрованому вигляді. Тому політики тазірки шоу-бізнесу, як і інші користувачі Приват24, можуть бути спокійні:-)».

  Інформацію для заповнення декларації можна легко знайти в Приват24 (меню«Усі послуги» > «Послуги» > «Створити довідку»).

  Нагадаємо, відповідно до закону про електронне декларування доходів і витрат, держслужбовці, які обіймають відповідальні та особливо відповідальні посади, повинні заповнити електронні податкові декларації протягом двох місяців після запуску системи електронного декларування, навіть якщо вони раніше встигли подати фінансову звітність у паперовому варіанті.

   Анжела Дзінзюра