ПриватБанк починає виплати грошової допомоги від міжнародних організацій неповнолітнім та підліткам

 • 28 черв. 2022 11:32
 • 542
  • Новина ПриватБанк починає виплати грошової допомоги від міжнародних організацій неповнолітнім та підліткам Ранкове місто. Кропивницький
   
  ПриватБанк розпочинає виплати переказів Western Union з грошовою допомогою внутрішньо переміщеним особам від міжнародних організацій для українців, які через війну були змушені шукати прихистку у безпечних регіонах та яким на момент отримання допомоги виповнилося від 14 до 18 років.
   
  Щоб отримати допомогу (ООН World Food Programme, WFP), розмір якою складає 2 200 грн, неповнолітні українці мають відкрити картку для виплат ПриватБанку. Зробити це можно у будь-якому відділенні банку, при оформленні картки присутність батьків чи опікунів не обов’язкова. Зарахування і зняття грошової допомоги  - без комісії.
   
  Українці, яким виповнилося від 14 до 16 років, після отримання SMS-повідомлення з контрольним номером переказу Western Union, можуть отримати переказ виключно на картку ПриватБанку у Приват24 або відділенні банку.
   
  Для клієнтів віком від 16 до 18 років переказ Western Union буде доступний для виплати в усіх каналах ПриватБанку: Приват24, банкоматах, терміналах самообслуговування, відділеннях банку. Крім того, зарахувати переказ на картку можна, звернувшись до клієнтської підтримки за телефоном 3700 чи в чат «Допомога Онлайн”.