ПриватБанк відкрив підприємцям “Касу” - програмний касовий апарат на платіжних POS-терміналах

 • 22 черв. 2022 16:02
 • 491
  • Новина ПриватБанк відкрив підприємцям “Касу” - програмний касовий апарат на платіжних POS-терміналах Ранкове місто. Кропивницький
   
  ПриватБанк запустив для підприємців новий сервіс “Каса” - який дозволяє просто підключити та використовувати POS-термінали банку як програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО). “Каса” - комплексне рішення, яке поєднує в собі онлайн-кабінет і додаток для POS-термінала.
   
  Додаток “Каса” від ПриватБанку, що вбудований у POS-термінал, виконує функцію касового апарата - продаж товарів, оформлення інкасації, внесення до каси готівки для розміну та інше.
   
  Онлайн-кабінет сервісу “Каса” дає можливість онлайн реєструвати торгові точки, касирів та каси, не відвідуючи податкову службу. Крім того, користувачі сервісу зможуть стежити за продажами, вносити товари й послуги у довідник, фіскалізувати фінансові операції.
   
  Вартість сервісу «Каса» врахована до тарифу з еквайрингу. Для підключення до сервісу необхідно бути клієнтом ПриватБанку та згідно з інструкцією зареєструватися в особистому кабінеті. Після реєстрації банк установить POS-термінал із додатком «Каса».
   
  Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку