ПриватБанк заявляє про чергову інформаційну атаку

 • 14 груд. 2016 16:36
 • 867
  • Новина ПриватБанк заявляє про чергову інформаційну атаку Ранкове місто. Кропивницький
   
  Чергова інформаційна атака на найбільший український банк ПриватБанк пов’язана із «псевдонаціоналізацією» банку і у першу чергу спрямована на клієнтів банку і є спробою дестабілізації політичної ситуації в країні.
  Як йдеться у повідомленні прес-служби банку, в Україні сьогодні немає юридичного поняття й законодавчого шляху «націоналізації» того чи іншого стабільно працюючого банку, що говорить про відверто «фейковий» характер відповідної інформації, що поширюється серед клієнтів банку через SMS, месенджери, дзвінки комерційних кол-центрів та окремі ЗМІ.
  «ПриватБанк згідно з графіком проводить узгоджені з НБУ дії за програмою докапіталізації, яку розраховано до кінця 2018 року, виконує всі нормативи діяльності банків в Україні, залишаючись найбільш ліквідним українським банком, – зазначає прес-служба ПриватБанку. – Нашим стратегічним напрямком залишається впровадження на українському ринку найпередовіших банківських технологій, багатьом з яких немає аналогів у світі, як, наприклад, послузі «кардшерінгу», запущеній в Україні компанією Visa в співпраці з ПриватБанком».
  ПриватБанк за підсумками 2016 року увійшов до рейтингу найкращих світових банків The Banker's Bank of the Year Awards 2016 і визнаний банком року в Україні. На думку провідних фінансових експертів The Banker і провідних європейських банкірів, ПриватБанк зміг не тільки адаптуватися до умов військових дій та економічної нестабільності в країні, а й виступити ініціатором програми відродження економіки за рахунок стимулювання розвитку малого бізнесу. За допомогою цієї програми «КУБ <http://kub.pb.ua/>» банк планує посприяти малому бізнесу створити в країні понад 1 мільйон нових робочих місць, у тому числі за рахунок активного запровадження програми зниження вартості кредитів підприємцям через програми компенсації процентів з місцевих бюджетів.
  Повідомляє прес-служба Приватбанку у Кропивницькому.