ПриватБанк збільшує дохідність депозитів у гривні

 • 1 груд. 2022 12:05
 • 410
  • Новина ПриватБанк збільшує дохідність депозитів у гривні Ранкове місто. Кропивницький
   
  Депозитні вклади у гривні в ПриватБанку стають більш доходними. Як повідомив член правління з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, з 1 грудня банк підвищив ставки за всіма основними видами депозитних вкладів - вони діятимуть як для нових вкладів, так і для тих, що продовжуються на відповідні строки.
   
  - Стоїмо на захисті фінансового фронту та тримаємо фінансову безпеку для наших вкладників, особливо в умовах зміни ситуації на грошовому ринку, - відзначає Дмитро Мусієнко. - Новий рівень ставок за депозитами дозволить нашим клієнтам отримувати більший дохід та додатковий захист заощаджень від інфляції.
   
  Відтепер вклади у ПриватБанку на срок від 10 до 12 місяців приноситимуть 9% річних доходу, на строк від 6 місяців - 8% річних, а “короткі” трьохмісячні депозити - 7% річних. Найбільш вігідні умови ПриватБанк пропонує вкладникам, які розмістять кошти на вклади терміном 18 та 24 місяців - для них ставка доходу складе 14% річних. Також найвищу процентну ставку 14% річних встановлено по вкладах “Слава Героям” для військовослужбовців, що отримують через ПриватБанк цільові виплати від держави.
   
  Анжела Дзінзюра
  Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку