Про підлітковий суїцид говорили на Кіровоградщині з батьками учнів

 • 18 трав. 2016 13:59
 • 914
  • Новина Про підлітковий суїцид говорили на Кіровоградщині з батьками учнів Ранкове місто. Кропивницький

  Днями фахівцем Новоукраїнського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Валентиною Бліндул проведено правоосвітню годину з  батьками ЗОШ №4 м. Новоукраїнки на тему: «Підлітковий суїцид: причини та наслідки».

             Метою проведення даного заходу, передусім, є надання профілактичної допомоги батькам з проблеми підліткового суїциду, а також розширити знання батьків про причини, ознаки та характер підліткового суїциду. Надати можливість задуматися і оцінити взаємовідносини зі своєю дитиною.

            Самогубство - жорстка реальність сьогодення.

   Україна, як і більшість інших країн, потерпає через приховану всесвітню епідемію самогубств, що відбирає життя сотень і тисяч людей усіх вікових категорій та прошарків суспільства.

             Факт суїциду — це завжди жахлива подія для суспільства. Але що може бути трагічнішим за добровільну смерть молодої людини, перед якою, здавалося б лежало життя, повне надій і сподівань?

     Кількість випадків самогубств серед підлітків у всьому світі зростає.

     Профілактика краща за лікування, тому батькам не завадило б замислитись про те, як їхній спосіб життя та цінності відбиваються на поглядах і поведінці дітей. Не слід забувати, що провідною потребою дитини у підлітковому періоді є потреба у тому, щоб її вислухали. Коли дитина знаходить удома любов і турботу, це дає їй душевний спокій, що найкраще вбереже її від згубних дій.

   

  Бліндул Валентина