Про військовий збір у цифрах

 • 6 квіт. 2016 10:53
 • 871
  • Новина Про військовий збір у цифрах Ранкове місто. Кропивницький

  Для захисників України платники податків Кіровоградщини протягом січня-березня 2016 року спрямували 36 млн. 648 тис. гривень військового збору. Це на 5,9 млн. грн. більше ніж у аналогічному періоді 2015 року. Про це повідомили в управлінні оподаткування доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

  Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

  Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

  Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

   

  ГУ  ДФС у Кіровоградській області