Програма розвитку на наступні 5 років

 • 5 лют. 2024 11:30
 • 269
  • Новина Програма розвитку на наступні 5 років Ранкове місто. Кропивницький

  Об'єкти, пов'язані з першим професійним українським театром, матимуть програму розвитку на наступні 5 років

  Відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту обласної програми розвитку об’єктів, пов’язаних з першим професійним українським театром на період з 2024 по 2029 роки.

  Директорка департаменту культури і туризму Кіровоградської ОВА Уляна Соколенко зазначила, що програма передбачає комплекс заходів для створення сучасних умов та активного використання спадщини, спрямованої на створення позитивного іміджу області.

  Програма орієнтована на чотири ключові напрямки:

  промоція туристичних об’єктів, пов’язаних з корифеями театру, та розширення туристичних заходів для підтримки економіки;

  популяризація і розвиток культурно-мистецького надбання корифеїв театру через вистави, майстер-класи та напрямки, пов’язані з акторською діяльністю.

  освітньо-виховна та науково-дослідна діяльність, спрямована на глибоке вивчення та дослідження життя та творчості корифеїв театру.

  проведення інформаційно-рекламної кампанії з реалізації бренду театру корифеїв.

  Результати напрацювань членів робочої комісії планується представити громадськості та винести на обговорення Громадській Раді. А до 1 вересня планується його подання на затвердження обласній раді.

  Джерело: Кіровоградськаобласна державна адміністрація