Проєкт реконструкції Алеї почесних воїнських поховань на Далекосхідному цвинтарі у Кропивницькому проходить технічну експертизу

 • 26 жовт. 2023 14:00
 • 312
  • Новина Проєкт реконструкції Алеї почесних воїнських поховань на Далекосхідному цвинтарі у Кропивницькому проходить технічну експертизу Ранкове місто. Кропивницький

  Заступник міського голови Олександр Вергун зустрівся з рідними загиблих та померлих військовослужбовців-кропивничан сьогодні, 26 жовтня, аби обговорити хід реконструкції секторів для почесних воїнських поховань на території Далекосхідного кладовища.

  Міська влада у постійному діалозі із рідними полеглих героїв, аби максимально врахувати усіх їхні побажання і зауваження.

  Як повідомив, Олександр Вергун, будівельники розпочнуть свої роботи, як тільки буде готова експертиза проекту меморіалу, підготовчі роботи можна буде виконувати навіть взимку.

  А завдання для міської влади наразі спільно із рідними визначитися із макетом пам'ятників та обрати підприємство, що їх виготовлятиме. Щодо зовнішнього вигляду пам'ятників, то родичі військових його вже обрали методом голосування у спільному чаті. А щоб вибрати виробника пам'ятників, на наступну зустріч запросять кропивницьких підприємців, які працюють у сфері ритуальних послуг, під час якої предметніше поспілкуються щодо кошторису робіт, матеріалів, де їх замовлятимуть, щоб остаточно прийняти рішення.

  Серед поточних питань, які також потребують реакції влади — випадки мародерства на могилах військових — крадуть поминальну атрибутику, нівечать портрети. Тому серед пропозицій — посилити патрулювання поліцейських біля кладовища і залучити до охорони міську дружину. Олександр Вергун взяв на контроль це питання. також було взято до уваги і прохання про заміну, там де є у цьому потреба, синьо-жовтих стягів біля могил військових.

  Джерело: Кропивницька міська рада