Прокуратура кіровоградської області засудила серійного крадія до реального терміну покарання

 • 4 жовт. 2016 14:41
 • 1049
  • Новина Прокуратура кіровоградської області засудила серійного крадія до реального терміну покарання Ранкове місто. Кропивницький

  За принципової позиції прокуратури області серійного крадія, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності та має ряд непогашених судимостей, засуджено до реального терміну покарання у виді 4 років позбавлення волі.

  Зокрема, прокуратура у апеляційному порядку оскаржила рішення суду першої інстанції, яким мешканця Олександрійського району 1980 року народження,  за скоєння двох епізодів крадіжок, засуджено до чотирьох років позбавлення волі з дворічним іспитовим строком.

  У апеляційній скарзі прокуратура вимагала призначити чоловікові покарання у вигляді 4 років реального позбавлення волі. В обґрунтуванні своїх вимог прокурор наголошував, що обвинувачений п’ять разів притягувався до кримінальної відповідальності та має непогашені судимості за скоєння аналогічних злочинів, тож призначене покарання не відповідає тяжкості скоєного злочину та особі обвинуваченого внаслідок м’якості.

  Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури. Чоловіка визнано винним за ч.3 ст. 185 (крадіжка) КК України та призначено покарання у 4 років реального позбавлення волі.

  Крадія взято під варту в залі суду, повідомляє Прес-служба прокуратури Кіровоградської області.