Протест на ЦНТІ "УНГА" -закони проти справедливості?

  • 7 лист. 2016 12:00
  • 913
    • Новина Протест на ЦНТІ «УНГА» -закони проти справедливості? Ранкове місто. Кропивницький

    В свою чергу, заступник директора з питань інвестицій та капітального будівництва Анатолій Таран звинуватив у проблемах ...  НАК "Нафтогаз Україна", яка забирає майже 80% прибутку, залишаючи решту підприємству. Звісно, адміністрація намагається виплатити зароблені робітниками гроші, але  створюється нова проблема - або кожен отримує копійки, або два-три працівники отримують всю заборгованість.Азаборгованість триває вже півтора роки.

    Коментуючи мотиви протесту, машиніст Олександр Савченко розповів про суттєвий кадровий голод на підприємстві. В разі аварійного виїзду жодна з бригад неукомплектована до повного штату, виїжджають всі, хто є. Частина працівників виконує декілька функцій за ту саму зарплатню - та й ту ще з травня не платять.

    Спроби адміністрації посилатись на норми законодавства не переконали персонал підприємства. Більше того, робітники наголошують на критичному стані низки котелень та відсутності необхідних для ремонту матеріалів та інвентаря. Тож в разі невирішення проблеми зима у правобережній частині Кропивнцького буде занадто холодною.