Протипожежні рейди в лісах Кіровоградщини продовжуються

 • 12 лип. 2016 09:32
 • 1088
  • Новина Протипожежні рейди в лісах Кіровоградщини продовжуються Ранкове місто. Кропивницький

  У пожежонебезпечний період збереження лісових насаджень від пожеж є одним з найважливіших завдань для працівників лісового господарства та рятувальників. З цією метою на Кіровоградщині щотижня проводяться рейди на території лісництв. 8 липня перевірка, до якої долучилися і представники поліції та добровільного пожежного товариства відбулася на території Оникіївського лісництва ДП «Оникіївський лісгосп».

  Про це повідомляє Прес-служба У ДСНС в області.

  Організатори рейду обійшли угіддя лісництва, звертаючи увагу на наявність застережних табличок, мінералізованих смуг та шлагбаумів на в’їздах до лісу. Спілкувалися і з відпочивальниками, яким нагадали про основні заходи пожежної безпеки у лісі. Зокрема, вогнище дозволяється розкладати лише у спеціально відведених рекреаційних зонах. Після цього його необхідно ретельно загасити, щоб не спровокувати пожежі. З тим, як приборкати пожежу на початковій стадії, мешканці району знайомі, але рятувальники нагадали, що в таких випадках не варто панікувати та краще одразу повідомити про подію за номером «101». Наголосили громадянам, що пожежі у лісових масивах мають велику швидкість розповсюдження та можуть перекинутися на жнивні поля, що зараз є особливо небезпечно. Повідомили мешканцям району і про адміністративну відповідальність за розпалювання багать.

  На завершення розмови усім співрозмовникам були надані застережні листівки, де наводяться рекомендації як не допустити пожежі на території лісових масивів.