Прозорість понад усе.

 • 4 лип. 2016 13:30
 • 849
  • Новина Прозорість понад усе. Ранкове місто. Кропивницький

  З 29 червня по 1 липня 2016 року в приміщенні регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області відбувався конкурс на заміщення вакантних посад начальників, провідних спеціалістів, провідних спеціалістів-адміністраторів територіальних сервісних центрів РСЦ МВС в Кіровоградській області.

  Даний захід було проведено у відповідності до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого Постановою КМУ від 25 березня 2016р. № 246. Вищевказаний конкурс забезпечив конституційне право рівного доступу до державної служби громадян України - відповідно, участь міг брати кожен громадянин України з вищою освітою, вільним володінням державною мовою, досвідом роботи – у визначених законодавством випадках.

  Особи, що претендували на заміщення вакантних посад державних службовців в РСЦ МВС в Кіровоградській області, перевірялись на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу», « Про запобігання корупції» та положень профільних нормативно-правових актів, що стосуються специфіки та функціональних повноважень структурних підрозділів РСЦ. Після оцінювання рівня знань кандидатів, конкурсною комісією їм буде повідомлено про результати конкурсу протягом 3 робочих днів після його завершення відповідно до чинного законодавства України.

  Для забезпечення прозорості проведення конкурсу представникам громадськості було надано можливість подати заявку щодо участі в конкурсі в якості спостерігачів. Отож, таке бажання виявили та були присутні на конкурсі представник ВГОКО «Ніхто, крім нас» В.О.  Андрейченко, представник ГО «Самооборона МайданУ»  В.В. Скляренко, представник ВГОКО «Спілка Українських офіцерів» І.В. Ковтуненко . Спостерігачі могли особисто впевнитись у відкритості проведення даного конкурсу.

  Керівництво РСЦ МВС в Кіровоградській області займає чітку позицію повної прозорості, завжди йде назустріч громадськості, вислуховує та бере до уваги кожну пропозицію, висловлену громадянами.

  Прес-служба регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській обл.