Рятувальники Кіровоградського гарнізону отримали черговий гуманітарний вантаж від західних партнерів

 • 1 груд. 2023 12:00
 • 308
  • Новина Рятувальники Кіровоградського гарнізону отримали черговий гуманітарний вантаж від західних партнерів Ранкове місто. Кропивницький

  Днями до Головного управління ДСНС у Кіровоградській області прибув черговий гуманітарний вантаж, до формування якого долучилися десять західноєвропейських держав, серед яких Нідерланди, Польща, Німеччина, Чехія, Греція, Бельгія, Швеція, Естонія, Словенія та Норвегія.

  Рятувальники отримали від голландських колег насосну станцію TECHNODRIVE з продуктивністю насоса 1950 літрів за хвилину. Такий пристрій стане допоможе у ліквідації наслідків негоди у вигляді сильних дощів та підтоплення населених пунктів.

  Для більш ефективної боротьби з вогнем направлено контейнер з протипожежним обладнанням BIZA, до складу якого входить насосна станція з гідравлічним приводом, рукави, пожежна арматура.

  Для роботи у зоні хімічного забруднення надано обприскувач, 180 пар гумових чобіт, 1770 захисних хімічних костюмів, 97 пар хімічних рукавиць та велику кількість таблеток для очищення води, аби вона могла бути придатною для пиття.

  Зі Швеції надійшли 20 металодетекторів та ще 5 металошукачів від естонців, які стануть у пригоді нашим саперам.

  Подбали і про медиків Служби порятунку, яких забезпечено медичними рукавичками різного розміру в кількості понад 60 тисяч штук. Також до складу медичного вантажу увійшли 500 костюмів біологічного захисту, понад тисячу одноразових хірургічних халатів та у великій кількості шини, бандажі, леза для приладу з розрізання швів, бинти, лейкопластири.

  Джерело: Кіровоградська обласна державна адміністрація