Рятувальники нагадали громадянам про правила пожежної безпеки

 • 10 трав. 2016 11:12
 • 612
  • Новина Рятувальники нагадали громадянам про правила пожежної безпеки Ранкове місто. Кропивницький

  Статистика Служби порятунку свідчить, що причиною більшості пожеж, які шкодять довкіллю, є необережне поводження з вогнем при спалюванні сміття, сухої рослинності чи непогашене багаття. І у більшості випадків громадяни навіть і не замислюються про те, яка небезпека чекає  на людей та навколишнє середовище через звичайне недбальство.

  3 травня рятувальники Світловодського і Долинського районів провели масово-роз'яснювальну роботу з місцевим населенням, щоб нагадати про свідоме ставлення до правил безпеки. Фахівці районних підрозділів У ДСНС України в області поспілкувались із перехожими та нагадали послідовність дій у разі виявлення пожежі. Крім того, рятувальники наголосили батькам, дідусям і бабусям на тому, що важливо не залишати без нагляду дітей та не доручати малечі нагляд за електро-, газовими побутовими приладами, адже дитячі пустощі з вогнем – ще одна із поширених причин виникнення пожеж у приватних домоволодіннях. Звернули увагу населення і на те, що за випалювання сухої рослинності та заподіяння шкоди зеленим насадженням передбачена адміністративна відповідальність.

  Навесні частішають випадки виявлення застарілих боєприпасів. У випадку виявлення застарілої зброї рятувальники порадили не панікувати, а відразу повідомляти  про подію за номером «101», попередньо позначивши місце знахідки.

  Така робота проводитиметься і надалі у кожному районі області, адже це дає змогу нагадати якомога більшій кількості населення про те, що пожежу простіше попередити, ніж ліквідувати її наслідки. Тож, будьте обережні, бережіть своє життя та довкілля!

                                                                                            Прес-служба У ДСНС в області