Рятувальники навчали кіровоградських школярів правилам безпеки

 • 14 квіт. 2016 12:25
 • 828
  • Новина Рятувальники навчали кіровоградських школярів правилам безпеки Ранкове місто. Кропивницький

  У навчальних закладах м.Кіровограда триває Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Вже традиційними для кіровоградських дошкільнят та учнів стали зустрічі з працівниками пожежно-рятувальної служби у рамках Тижня. Так, 13 квітня працівники обласного Управління ДСНС провели навчальну  акцію для учнів економіко-правового ліцею «Сучасник» (ЗОШ № 34 м.Кіровоград).

  Ліцеїстам розповіли про причини пожеж, статистику дитячого травматизму й загибелі під час надзвичайних та яких заходів потрібно вживати, щоб не допустити небажаних наслідків власної необережності або легковажності. Діти охоче взяли участь у тематичних конкурсах – «Боївка», «Протигаз», «Влуч у ціль». Рятувальники разом з учнями провели об’єктове тренування, коли діти, під керівництвом дорослих повинні правильно зреагувати на уявну надзвичайну ситуацію.

  Такі заходи постійно проводяться в усіх навчальних закладах області. Діти отримують багато нової і корисної інформації. А це означає, що акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти” робить свій вагомий внесок у пропаганду безпечного способу життя.

   

  Прес-служба У ДСНС в області