Рятувальники влаштували квест з тематики безпеки для кропивницьких школярів

 • 13 вер. 2023 08:30
 • 205
  • Новина Рятувальники влаштували квест з тематики безпеки для кропивницьких школярів Ранкове місто. Кропивницький

  12 вересня кропивницькі рятувальники організували квест з безпеки для учнів 4-го класу Подільської гімназії м. Кропивницького. Захід відбувся в Обласному краєзнавчому музеї, де на юних шукачів пригод чекав непростий, та разом з тим, дуже цікавий маршрут.

  Перед стартом для учасників гри провели чіткий інструктаж, кожна з команд отримала карту та рушила курсом безпеки. Перед командами постало завдання подолати усі 6 станцій квесту та отримати ключ до безпеки. Виконуючи завдання інтерактивної гри, діти демонстрували знання з основ пожежної та мінної безпеки, надання домедичної допомоги постраждалим, а також вчилися знаходити вихід з проблемних ситуацій, проявляли спритність і кмітливість при розв’язанні ребусів, аналізі підказок на шляху до головної розгадки квесту.

  У фіналі інтерактивної пізнавальної розваги школярі отримали від рятувальників корисні подарунки, що містять інформацію про те, як поринути у пригоди та не наробити шкоди.

  Адміністрація краєзнавчого музею, у свою чергу, відзначила працівників Служби порятунку Подякою на знак шани до їх праці напередодні професійного свята рятувальників!

  Джерело: ГУ ДСНС України у Кіровоградській області