Разом за Європу

 • 21 лист. 2023 11:30
 • 1485
  • Новина Разом за Європу Ранкове місто. Кропивницький

  Делегація Кропивницького стала учасником німецько-української конференції муніципальних партнерств

  «Разом за Європу: солідарність, відбудова, перспективи на майбутнє» - такою була тема цьогорічної VI німецько-української конференції муніципальних партнерств у Лейпцигу, яка зібрала близько 600 представників місцевого самоврядування України та Німеччини.

  У конференції цьогоріч взяли участь делегації Кропивницької громади під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна і німецького міста – партнера Крефельда під орудою заступника бургомістра з міжнародних зв’язків Карстена Шулера.

  - Мета конференції, яка працювала впродовж трьох днів – зміцнити мережу українсько-німецького партнерства та продемонструвати можливості такої співпраці, - відзначив Олександр Мосін. – У центрі уваги учасників конференції виявилися питання відбудови та повоєнного розвитку громад України. А ще це був дієвий майданчик обміну досвідом і планами партнерських громад щодо вирішення найактуальніших питань, знаходження відповідей на нагальні виклики та реалізації важливих для двох країн проєктів у сфері європейського співробітництва.

  На важливості розбудови муніципального партнерства наголосили у своєму включенні Президент України Володимир Зеленський та виступі Федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, під патронатом якого діє мережа німецько-українських партнерств.

  - Громада Кропивницького цілком самодостатня, їй під силу вирішувати усі питання стабільної життєдіяльності на своїй території і для нас було важливо, що у центрі уваги цьогорічної партнерської конференції у Лейпцигу стояли не стільки питання гуманітарної допомоги, скільки фаховий обмін для модернізації, а також відбудови інфраструктури, - підкреслив Олександр Мосін. - Водопостачання і водовідведення, вивезення сміття і модернізація комунального господарства - такі практичні теми важливі для нас сьогодні і ми опрацьовували їх в робочих групах, на дискусійних платформах. Переконаний, що це принесе потрібний нам результат.

  Джерело: Кропивницька міська рада