Ремонт кіровоградських доріг під суворим контролем

 • 23 трав. 2016 12:56
 • 935
  • Новина Ремонт кіровоградських доріг під суворим контролем Ранкове місто. Кропивницький

  Сезон ремонту доріг у Кіровограді вступає в свою гарячу пору. Сьогодні, 20 травня, майстри дорожньої справи і техніка підприємства “Диск” працюють у по вулиці Костромській.

  Про це пише офіційний сайт міської ради Кіровограда. 

   Перевірити хід виконання робіт та якість ремонту на Старій Балашівці виїхали заступник міського голови Олександр Мосін та депутат від округу Дмитро Терзов.

      - Дороги, на яких працюють сьогодні ремонтники – надзвичайно важливі у забезпечення руху транспорту в один із найвіддаленіших мікрорайонів міста, тому утримання дорожнього покриття в належному стані є першочерговим завданням, - відзначив під час поїздки Олександр Мосін. – Міський голова Андрій Райкович чітко визначив позицію міської влади у питанні ремонту доріг міста. Ми будемо жорстко контролювати їх виконання на усіх етапах – від якості вироблення бітуму до технології укладання асфальтової суміші.

      По завершенні робіт на Казанській, дорожня техніки послідовно буде переміщатися по магістральному маршруту автобусу №111: вулицях Казанській, Богдана Хмельницького, Гетьмана Сагайдачного та Салтикова – Щедрина.