Ремонт мосту в Затоці одеські залізничники продовжать восени

 • 23 черв. 2016 13:54
 • 793
  • Новина Ремонт мосту в Затоці одеські залізничники продовжать восени Ранкове місто. Кропивницький

  Одеські залізничники завершили першу чергу ремонт мосту 61 км перегону Кароліно-Бугаз – Бугаз та призупинили роботи на даному об’єкті до вересня-жовтня поточного року.

  Як звітує служба колії регіональної філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця», наприкінці травня розпочато капітальний ремонт мосту.  До робіт  були залучені фахівці Вознесенської колійно-машинної станції, працівники Білгород-Дністровської дистанції колії  та підрядна компанія «Меркурій-1».

  Трохи більше двох тижнів знадобилося залізничниками для проведення запланованих робіт на площі понад 1500 кв. м. Відремонтовано були частину дороги з боку лиману – в напрямку курорту Затока. Ускладнювали виконання завдання складні погодні умови, які спостерігалися в регіоні.

  За цей час робітники демонтували старе асфальтне покриття на прольотах, суцільним ремонтом відновили залізобетонні поверхні проїжджої частини, облаштували гідроізоляцію, замінили існуючі деформаційні шви на нові, а також облаштували залізобетонні блоки бар’єрного огородження та суцільне двошарове асфальтне покриття.

  На сьогодні капітальний ремонт робіт призупинено до осені. Причиною тому є значна кількість відпочиваючих, що унеможливлює закриття автомобільного руху по мосту на тривалий термін.

  Додамо, мостовий перехід перегону Кароліно-Бугаз – Бугаз розташовано на піщаній косі між Чорним морем та Дністровським лиманом. Він є однією з основних частин головної магістралі півдня України, а завдяки конструкції прогонової споруди – ще й унікальним.  Його було збудовано у 1955 році. Тривалий час на мосту не проводилися роботи з капітального ремонту асфальтного покриття, в результаті чого загальний технічний стан споруди було визнано як незадовільний. В плані ремонтів на Одеській залізниці на 2016 рік заплановано виконання робіт з вкладання колесовідбійного огородження з суцільним асфальтуванням проїжджої частини мосту.

  Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»