Ресоціалзацію засуджених обговорили у Кіровоградські ОДА

 • 15 трав. 2016 15:25
 • 851
  • Новина Ресоціалзацію засуджених обговорили у Кіровоградські ОДА Ранкове місто. Кропивницький

  Минулої п’ятниці  заступник начальника управління ДПтС України в Кіровоградській області підполковник внутрішньої служби Наталія Рогожко взяла участь у засіданні спостережної комісії при обласній державній адміністрації.

  На порядок денний для розгляду було винесено питання про ресоціалізацію засуджених осіб та осіб, які звільнилися з місць  позбавлення волі, заходи щодо її поліпшення та депутатський запит депутата Кіровоградської обласної ради Чумака О.О. щодо необхідності розроблення та затвердження обласною радою програми ресоціалізації засуджених осіб та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі.

  На засідання обласної спостережної комісії були запрошені Дигас О.І., заступник начальника управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції в області, Догаров О.В., директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Пастернак С.О., директор центру соціальної служби для сім»ї, дітей та молоді, Таборанський В.П., начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Слоневський Ю.Є., директор обласного центру зайнятості.

  Наталія Кирилівна проінформувала присутніх про заходи, які вживаються керівництвом Управління щодо виправлення і ресоціалізації засуджених, які відбувають покарань в установах виконання покарань області. А також зазначила про хід виконання Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання)» від 26.11.2015 р. №838-VIII та кількість осіб до яких застосовано даний закон.

  Станом на 13.05. 2016 року по області:

  Кількість осіб, які за формальними ознаками підпадають під дію Закону-1429;

  Загальна кількість осіб до яких застосовано Закон – 1377;

  Кількість осіб, які звільнені від подальшого відбування покарання внаслідок відбування покарання – 215.

  І зазначила, що дійсно потрібно вживати більш дієвих заходів  щодо запобігання та протидії повторної і рецидивної злочинності, а також покращення криміногенної обстановки на території області.

   Прес-служба УДПтС України в Кіровоградській області