Револьвер, набої, колекція монет. Чоловік намагався сховатися від прикордонного контролю у поїзді

  • 25 вер. 2023 16:30
  • 423
    • Новина Револьвер, набої, колекція монет. Чоловік намагався сховатися від прикордонного контролю у поїзді Ранкове місто. Кропивницький

    Учора вранці, під час огляду потяга закордонного прямування, прикордонний наряд Львівського загону виявив чоловіка, який намагався у незаконний спосіб перетнути кордон. Порушника затримали у пункті пропуску «Мостиська - залізнична станція».

    В ході огляду одного із вагонів прикордонники помітили, що двері до санвузла зачинені. Відкривши їх, інспектори виявили 40-річного чоловіка. В ході бесіди українець зізнався, що підстав для виїзду з України в нього немає, тому хотів потрапити за кордон саме у такий спосіб. Крім того, як було виявлено під час перевірки прикордонників спільно з митниками його особистих речей, українець прихопив з собою револьвер Major Berd, 20 набоїв до нього, а також 161 монету різних років випуску.

    Особу через кордон не пропущено та притягнуто до адмінвідповідальності за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП. Також за цим фактом повідомлено представників Нацполіції, яким було згодом передано громадянина разом із виявленими предметами.