Результати операції «Розшук»

 • 4 черв. 2016 09:11
 • 1411
  • Новина Результати операції «Розшук» Ранкове місто. Кропивницький

  Державна спеціальна оперативно-профілактична операція «Розшук», спрямована на встановлення місцезнаходження та затримання зловмисників, які переховуються від слідства та суду, встановлення місця перебування безвісти зниклих громадян та осіб нерозпізнаних трупів, тривала на території області у період із 11 по 31 травня.

  У результаті вжитих заходів правоохоронці розшукали 27 осіб, що переховувалися від органів влади (10 – оголошених у розшук у минулих роках), 2 зловмисників, яких розшукували працівники поліції інших областей. Також встановлено місцезнаходження 5 безвісти зниклих громадян та 1 особу невпізнаного трупу.

  Так, кіровоградськими поліцейськими у місті Запоріжжя було затримано 33-річного чоловіка, який розшукувався за вчинення розбою в іншій області. Із залученням можливостей Укрбюро Інтерпол у сусідній країні встановлено місцезнаходження та екстрадовано 29-річного зловмисника, що знаходився у розшуку за скоєння пограбування, а також – перебування 30-річного безвісти зниклого громадянина.

  Олександрійські правоохоронці встановили місцезнаходження на території іншої держави та затримали 37-річного зловмисника, який розшукувався за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. У даний час проводиться екстрадиція.

  За матеріаламиуправління карного розшукуГУНП в Кіровоградській області