Розшукуються автори кращих ідей для першого кропивницького мурала

 • 11 жовт. 2016 15:27
 • 1069
  • Новина Розшукуються автори кращих ідей для першого кропивницького мурала Ранкове місто. Кропивницький

  Нардеп Костянтин Яринич оголосив всеукраїнський конкурс на кращу ідую для першого мурала у Кропивницькому. Про це він повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

  «Час не стоїть на місці. Постійно з`являється щось нове. В музиці, літературі, політиці і в урбаністиці також. Я багато різних міст відвідав і мене завжди вражали малюнки на стінах. Це щось самобутнє, грандіозне і неймовірно гарне. Зараз ми спостерігаємо, що мурали набувають все більшої популярності і в нашій країні. Київ, Харків, Івано-Франківськ, тощо.

  Тож в мене ще один конкурс. Ми з моєю командою вирішили оголосити конкурс на найкращу ідею для першого муралу в нашому місті.

  Ми чекаємо на пропозиції від художників з усієї України.

  Окрім того, від вас, любі земляки, чекаємо пропозицій по локації, де має бути намальований перший мурал.

  Після того, як ми отримаємо достатню кількість ідей, буде оголошено відкрите голосування, на якому і буде обрано сюжет. Втілювати цей проект ми довіримо найкращим майстрам нашої країни», - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, в Україні набирає обертів рух прихильників вуличного мистецтва за художнє перетворення стін багатоповерхівок – мурал (англ. mural – фреска). Вікіпедія визначає мурал як вид монументального живопису на архітектурних спорудах сучасних міст.