РСЦ УМВС області -на шляху до прозорості.

 • 11 серп. 2016 16:03
 • 794
  • Новина РСЦ УМВС області -на шляху до прозорості. Ранкове місто. Кропивницький

  10 серпня 2016 року в приміщенні регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області відбувся конкурс на заміщення вакантних посад провідних спеціалістів територіальних сервісних центрів №3541-3545, провідних спеціалістів-адміністраторів  цих  територіальних сервісних центрів, а також завідувача сектору юридичного забезпечення регіонального сервісного центру РСЦ УМВС в Кіровоградській області.

  Даний захід було проведено у відповідності до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого Постановою КМУ від 25 березня 2016р. № 246. Конкурс забезпечив конституційне право рівного доступу до роботи в державному органі громадян України - відповідно, участь міг брати кожен громадянин України з відповідною освітою, вільним володінням державною мовою, досвідом роботи – у визначених законодавством випадках.

  Особи, що претендують на заміщення вакантних посад державних службовців в РСЦ УМВС в Кіровоградській області, перевірялись на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу», « Про запобігання корупції» та положень профільних нормативно-правових актів, що стосуються специфіки та функціональних повноважень структурних підрозділів РСЦ. Після оцінювання рівня знань кандидатів  конкурсною комісією  буде повідомлено про результати конкурсу протягом трьох робочих днів після його завершення відповідно до чинного законодавства України.

  Для забезпечення прозорості проведення конкурсу представникам громадськості було надано можливість подати заявку щодо участі в конкурсі в якості спостерігачів. Таке бажання виявили та були присутні на конкурсі представник ВГОКО «Ніхто, крім нас» А.В.Табачук, представник ГО «Самооборона Майдану» В.В. Скляренко, представник ГО«Прозоро»  В.О. Гаудрашев. Спостерігачі могли особисто впевнитись у відкритості проведення даного конкурсу. Керівництво РСЦ МВС в Кіровоградській області займає чітку позицію повної прозорості, завжди йде назустріч громадськості, вислуховує та бере до уваги кожну пропозицію, висловлену громадянами.

  За інформацією прес-служби регіонального сервісного центру УМВС в Кіровоградській обл.