СБУ повідомила про підозру мешканцю Кіровоградщини, який воював проти України у складі ПВК «Вагнер»

 • 1 бер. 2024 12:00
 • 386
  • Новина СБУ повідомила про підозру мешканцю Кіровоградщини, який воював проти України у складі ПВК «Вагнер» Ранкове місто. Кропивницький

  СБУ зібрала доказову базу на ще одного зрадника, мешканця Олександрійського району Кіровоградської області, який добровільно перейшов на бік ворога та воював проти України у складі ПВК «Вагнера».

  За даними слідства, у 2014 році після анексії Криму зрадник через свої проросійські погляди ті ідейні переконання разом з родиною переїхав до тимчасово окупованого півострова та вступив до лав незаконного збройного формування рф.

  Починаючи з 2014 року, приймав активну участь у бойових діях проти України на боці терористичної організації «днр».

  Після початку повномасштабного вторгнення в Україну підписав контракт з ПВК «Вагнер» та отримав позивний «Якут».

  У складі російського окупаційного угруповання брав участь у бойових діях проти українських військ на Донецькому напрямку.

  За даними слідства, будучи ідейним «путінистом», бойовик відрізнявся особливою жорстокістю по відношенню до українських військових та цивільних громадян. Приймав активну участь у штурмах бойових позицій підрозділів ЗСУ на східному фронті.

  На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили бойовику підозру за ч.2 ст. 111 КК України.

  Розслідування проводили контррозвідники Управління СБ України в Кіровоградській області за процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури

  Джерело: Управління СБ України в Кіровоградській області