СБУ викрило держпідприємство, яке закуповувало в Росії неякісні запчастини

 • 17 лют. 2017 13:40
 • 1084
  • Новина СБУ викрило держпідприємство, яке закуповувало в Росії неякісні запчастини Ранкове місто. Кропивницький
   
  На Кіровоградщині СБУ припинила постачання неякісних російських запчастин для залізничних вагонів.
  Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою припинили на Кіровоградщині постачання неякісних російських запчастин для ремонту залізничних вагонів.
  Правоохоронці встановили, що посадовці державного підприємства, яке спеціалізується на ремонті та постачанні запасних частин для залізничних вагонів, організували закупівлю неліквідної продукції через низку підконтрольних структур. Фірми скуповували російські запчастини, в яких закінчився термін експлуатації, та оформлювали на продукцію недостовірну документацію.
  Легалізовані неякісні запчастини ділки за завищеною ціною реалізовували українським власникам залізничних вагонів, а держпідприємство виконувало для них ремонтні роботи. За висновками експертів, експлуатація рухомого складу з неякісними запчастинами могла призвести до позаштатних ситуацій на залізниці.
  Під час санкціонованих обшуків на підприємстві та у комерційних структурах співробітники спецслужби виявили понад чотириста колісних пар сумнівного походження вартістю понад сім мільйонів гривень та вилучили документацію, яка доводить здійснення оборудок при закупівлі запчастин.
  Відкрито кримінальне провадження за ст. 191 Кримінального кодексу України.
  Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.
  Повідомляє У Служби безпеки України.