Сергій КУЗЬМЕНКО вітає аграріїв з професійним святом
18 лист. 2016 09:10
766
Шановні аграрії!
Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається однією із головних складових розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість та багатий професійний досвід плекають сьогодні українську землю.
Впевнений, ваша наполегливість і працелюбність сприятимуть подальшому розвитку сільського господарства на Кіровоградщині.
Хай врожаї колосяться щедрою нивою успіху, ніколи не переводиться на українській землі славний селянський рід, а важка праця хліборобів буде належним чином оцінена.
Щиро вдячний вам за вашу віддану працю і любов до землі!
З повагою Голова обласної державної адміністрації Сергій КУЗЬМЕНКО