Серійного грабіжника нарешті заарештували

 • 5 лип. 2016 10:09
 • 688
  • Новина Серійного грабіжника нарешті заарештували Ранкове місто. Кропивницький

  Працівниками поліції встановлено причетність 28-річного кіровоградця до скоєння низки грабежів

  Хворий на наркоманію чоловік, через бажання заробити гроші, нападав на перехожих та відбирав коштовні прикраси. За два місяці зловмисник таким чином встиг обікрасти 8 жінок в обласному центрі. Тепер йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років.

  Жертвами грабіжника, у переважній більшості, ставали особи середнього віку. Підозрюваний обирав тих, хто не міг чинити опору, до того ж, під час скоєння злочинів навіть не намагався ховати своє обличчя. У результаті жертва не звертала увагу на випадкового перехожого, який нічим не різнився від інших. Однак у слушний для себе момент незнайомець із силою смикав із шиї золотий ланцюжок та зникав у невідомому напрямку.

  Отримавши прикрасу, чоловік негайно шукав на неї покупця. За його словами, зробити це було нескладно, адже за дорогу річ він «просив» лише третину від її реальної вартості.

  Так, 1 липня жертвою нападу стала 55-річна кіровоградка. Після пригоди жінка почала кликати на допомогу перехожих. Люди не лишилися осторонь чужої біди, прослідкували за нападником та викликали поліцейських.

  У результаті працівники карного розшуку з’ясували обставини події та встановили причетність чоловіка ще до 7 епізодів грабежів.

  За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). За такі дії зловмисник може на 6 років «оселитися» за ґратами.

   

  Сектор комунікаціїГУНП в Кіровоградській області