"Школа безпеки" -2016:остаточні підсумки змагання.

  • 17 черв. 2016 19:28
  • 1394
    • Новина «Школа безпеки» -2016:остаточні підсумки змагання. Ранкове місто. Кропивницький

    Як було зазначено раніше, за попередніми підсумками у лідерах були Кіровоградський, Онуфріївський райони та місто Олександрія. Проте пріоритетність етапу "Пошуково-аварійні роботи в зоні техногенної аварії" внесла певні корективи. Цей етап складався з кількох нормативів: евакуації з висотного об"єкту; невідкладної медичної допомоги та рятувальних робіт на воді.

    Боротьба розгорнулась між Онуфріївським та Новгородківським районами, які на більшості нормативів двох етапів періодично дихали в спину одне одному. Різниця становила лише один бал на користь Онуфріївського району, який й став абсолютним переможцем змагань. Друге місце здобула команда Новгородківського району, але на урочистому нагородженні вона влаштувала демарш, показово відмовившись від медалей та кубку, вважаючи, що її "засудили". Третє місце виборола команда м.Олександрії. Судячи з забинтованої руки дівчини-капітана, боротьба була дійсно не на жарт.

    Життя, як відомо, лише одне. Тому кожна помилка на подібних змаганнях може коштувати комусь життя чи здоров"я у реальності.  Команди вже почали робити "розбір польотів" чи роботу над помилками - до наступного змагання через рік.