Школи Кіровограда готові до нового навчального року

 • 20 серп. 2010 13:09
 • 1472
  • Новина Школи Кіровограда готові до нового навчального року Ранкове місто. Кропивницький

  Заклади освіти міста Кіровограда готові до початку нового 2010 – 2011 навчального року.

  Про це повідомила під час прес-конференції у міській раді директор гуманітарного департаменту – заступник міського голови Валентина Пупишева.

  Пупишева зазначила, що міська влада розпочала підготовку до 1 вересня 2010 року заздалегідь, склавши перелік ремонтно-будівельних робіт у кіровоградських школах та дитячих садках на поточний рік, пише Кіровоград.proUA.com.

  За словами директора департаменту, ранній початок ремонтних робіт у закладах освіти був зумовлений також складними погодними умовами зими 2009 – 2010 років.

  Станом на 12 серпня в навчальних закладах міста за рахунок бюджетних коштів виконано ремонтні роботи на суму 820 тис. грн.

  В усіх закладах освіти Кіровограда проведено поточний ремонт учбових класів, кабінетів, майстерень, спортивних залів, харчоблоків, їдалень та санвузлів.

  За інформацією Валентини Пупишевої, загальноосвітні заклади міста забезпечені педагогічними кадрами на 100%.

  Директор гуманітарного департаменту також зазначила, що станом на 1 вересня 2010 року дошкільною освітою на базі дошкільних закладів будуть охоплені 2145 дітей п’ятирічного віку. З метою більш повного охоплення п’ятирічок підготовкою до школи планується відкрити додаткові дошкільні групи на базі ЗОШ № 21 та ЗОШ № 18.

  Крім того, будується дошкільний заклад при НВО «Загальноосвітній навчальний заклад № 15 дитячий юнацький центр «Явір» та планується відновлення після ремонту колишнього ДНЗ № 44, в приміщенні якого розміщенні початкові класи ЗОШ № 13 та приватна школа «ОР-Анвер».

  За матеріалами сайту Кіровоградської міськради