Сьогодні кіровоградцям представляють виставку кераміки
18 травня о 14:00 у відділі мистецтв відкривається виставка художньої кераміки Лариси Кулініч та студентів художньо - графічного відділення мистецького факультету КДПУ ім. Володимира Виниченка „Теракота”.
На виставці представлені творчі роботи кіровоградської художниці, відомої дослідниці регіонального гончарства Лариси Кулініч та результати педагогічної діяльності, представлені в творчості її студентів.
Творчі, дипломні та навчальні роботи молодих художників познайомлять глядача з доробком останніх років, який демонструє вишуканий смак та творчий пошук.
Робота над керамічним твором - це рух ідеї, метаморфози матеріалу та несподівані цікаві результати.
Запрошуємо переглянути оригінальну виставку робіт, що вирізняються довершеністю, лаконічністю, особливим мистецьким почерком у всьому розмаїтті матеріалів та технік.
Виставка працюватиме протягом 2-х місяців.
Адреса: вул. Велика Перспективна, 24.
Вхід - вільний.