• 26 вер. 2017 10:27
  • 1256
    • Новина Спортсменка з Кіровоградщини зайняла четверте місце на чемпіонаті світу з таеквон-до Ранкове місто. Кропивницький

18 вересня СК «Ван Вей» відсвяткував свій 15 день народження. Наш клуб входить у п’ятірку кращих клубів з Таеквон-до ІТФ в Україні.
    Тетеревятнікова Тетяна, Ейвазов Юсиф, Конюх Олег стали чемпіонами світу, Конюх Наталія була чемпіонкоюм Європи, призерами чемпіонату європи також ставали Зюнзя Ярослав, Гунька Микола, Таратута Катерина, Діордієва Лілія, Дубовик Ярослав, Полюхович Кристина та безліч інших молодих і зовсім юних талантів приносили СК «Ван Вей» славу.
    З 18 по 23 вересня в Північній Кореї пройшов чемпіонат світу сред дорослих. Змагання проводились в семи видах програми: особистий та командний туль, особистий та командний спарринг, силовое разбивання, самозахист та спецтехніка.
    У змаганнях взяли участь 69 країн, близько 700 спортсменів. У складі збірної України виступала спортсменка з нашої області, вихованиця КДЮСШ №2, Лягаєва Владислава, для неї це був перший досвід такого великого турніру. Влада виступила достойно і стала четвертою у формальних вправах і спаррингу.
    Тренерує Владу Игор Зюнзя.
    Хотілося б подякувати усим, хто допоміг Владиславі виїхати на цей турнір, весь батьківський колектив ФСТ «Динамо». В клубі «Ван Вей» працюють Андрій Конопацький, Садовий Дмитро, Лутаєнко Владислав, Періханян Размік та Лягаєва Владислава.