Співробітники УМВС України в Кіровоградській області отримали сучасну пересувну криміналістичну лабораторію

 • 28 груд. 2010 20:45
 • 5217
  • Новина Співробітники УМВС України в Кіровоградській області отримали сучасну пересувну криміналістичну лабораторію Ранкове місто. Кропивницький

   

  За сприяння Міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова для 13 обласних Управлінь нашої держави було придбано пересувні криміналістичні лабораторії, одну з таких отримало й УМВС України в Кіровоградській області.  

           За останні 10 років цей автомобіль - перше поповнення автопарку Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області. Саме стільки відслужив попередній транспортний засіб, який останнім часом потребував ремонту.

  Нині ж експертна група НДЕКЦ стане більш мобільною. Витрачаючи менше часу, криміналісти зможуть дістатись у будь-який населений пункт Кіровоградщини, де скоєно тяжкий чи особливо тяжкий злочин. А головне, як говорить в.о. начальника НДЕКЦ при УМВС в області Віктор Скринік, завдяки матеріально-технічній базі лабораторії правоохоронці працюватимуть на місці скоєння злочину, маючи під рукою необхідне обладнання.

  Пересувна криміналістична лабораторія облаштована криміналістичною валізою, ноутбуком з бездротовим підключенням до мережі Інтернет, сканером та світловою вежею із розкладним стовпом висотою 7 метрів, що освітлює до 50 метрів навколо. Саме авто розраховане на групу експертів у складі: спеціаліста-біолога, трасолога, баліста та криміналіста.

  Завдяки такому обладнанню експерти отримали змогу під час огляду місця події відразу ж оперативно через Інтернет зв’язатись з НДЕКЦ і перевірити за допомогою криміналістичних обліків речові докази, що будуть вилучені, а саме: сліди пальців рук, взуття, сліди взламу, транспортних засобів тощо. За необхідності на місці пригоди працівники міліції зможуть скласти фоторобот злочинця та осіб, які причетні до скоєння злочину. Тому, експерти переконані: пересувна криміналістична лабораторія дозволить правоохоронцям працювати більш оперативно. А це означає, що кількість розкритих злочинів в регіоні значно збільшиться.

   

   

  ВЗГ УМВС України

   в Кіровоградській області