Стрижаков влаштував у Кіровограді масштабне спортивне свято (ФОТО)
6 черв. 2016 13:53
1258
Масштабне свято спортивного екстриму і розваг відбулося у Кіровограді учора, 5 червня.
Захід на своєму колишньому депутатському окрузі вже 6 років поспіль організовує громадський лідер Артем Стрижаков.
Свято тривало кілька годин. Кращі танцюристи і співаки підготували концерт, неподалік від сцени розгорнулися майданчики з дитячими іграми і конкурсами, а поряд на турніку хлопці з кіровоградської команди зі стрітворкауту демонстрували свої вміння та вправність.
Взяти участь у конкурсах, змаганнях і розвагах прийшли сотні маленьких жителів вулиць Попова, Конєва, Жадова, Волкова. Новинкою цього року став дитячий мега-парк. Діти були в захваті від гірок, батутів, електромобілів та дартсу і шикувалися у довгі черги.
Наприкінці свята відбулися традиційні змагання з підтягування. Хлопці і дівчата, які найбільше разів подолали перекладину, отримали цінні подарунки – смартфони, звукові колонки та навушники. Саме такі заходи, за словами Артема Стрижакова, підвищують інтерес дітей до спорту та мотивують вести здоровий спосіб життя.
- Я бачу реальний результат, який дають наші спортивні свята. Вони пропагують здоровий спосіб життя і мотивують дітей займатися спортом. Щоб перемогти у змаганнях і виграти смартфон, хлопці і дівчата регулярно тренуються, стають сильнішими і вчаться досягати цілей. А це головне, - впевнений Стрижаков
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/EdwsZiVq.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/36ZEXKvz.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/p7CyTGnc.jpg)
![](http://www.ugorod.kr.ua/userfiles/editor/images/DSC_0081 — копия.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/z2hfNoMq.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/OrLBqLuF.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/BVf9yiSp.jpg)