«Студентський квіз-2023» згуртував молодь Кропивницького

 • 20 лист. 2023 11:00
 • 266
  • Новина «Студентський квіз-2023» згуртував молодь Кропивницького Ранкове місто. Кропивницький

  У Кропивницькому в молодіжному центрі «КОМА» до Міжнародного дня студента відбулися інтелектуальні змагання «Студентський квіз-2023» серед студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти міста.

  В турнірі, організованому управління молоді та спорту Кропивницької міської ради спільно з Молодіжною радою при виконавчому комітеті міської ради, взяли участь 11 команд по шість учасників, між іншим, і раундів інтелектуальної гри також було шість.

  - Разом із міською Молодіжною радою і нашими друзями з молодіжного центру «КОМА» радіємо, що саме у Міжнародний день студента квіз об’єднав майже всі заклади вищої та фахової передвищої освіти міста. Бажаємо сил та знань сьогодні, тому що завтра саме ви будете писати нову українську історію, - наголосила заступниця начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська.

  Ведучі заходу – Кирило Мельник та Юрій Тушевський, підготували цікаві запитання за різними тематиками, включили до програми і розважальну складову. Від проєкту ЮНІСЕФ «U-Report» ведучі розіграли брендовані подарунки.

  За результатами «Студентського квізу-2023» перше місце посіла команда Кропивницького будівельного фахового коледжу, друге – команда Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, третє – команда Льотної академії Національного авіаційного університету. 18 учасників команд-переможців отримали сертифікати на придбання канцелярського приладдя, кубки та дипломи від управління молоді та спорту міської ради.

  Для всіх учасників організовано частування гарячими і солодкими напоями та смаколиками.

  Фото: медійна лабораторія ЦДУ ім. Володимира Винниченка «Шепіт».

  Джерело: Кропивницька міська рада