Суботня водна баталія міста
1 серп. 2016 14:01
783
30-го липня, завдячуючи творчій ініціативі подружжя Миколи та Лариси Онул, у Дендропарку відбулась водна битва міста! Влучні постріли водних споряджень не лишили сухим жодного, хто перебував в центрі головної площі Дендропарку! Традиційна стратегія «стінка на стіну» допомогла освіжитись та відчути дитячу радість всім бажаючим останньої суботи липня!
Дендропарк в котре довів, що яскравий відпочинок саме у нас!