Суїцид серед засуджених профілактують психологи
У виправних колоніях УДПтС України в Кіровоградській області психологи установ проводять різнопланові тренінги в рамках місяця профілактики та попередження самогубства серед засуджених та осіб узятих під варту.
06 липня 2016 року в Кіровоградській виправній колонії (№ 6) психологом Богданом Ялинчуком спільно із релігійною організацією «Нове покоління» було проведено бесіду, щодо важливості збереження свого життя.
Про це інформують у прес-службі УДПтС в Кіровоградській області.
Даний вид роботи проводиться не вперше, Андрій Єршов пастир «Нового покоління» завжди з радістю погоджується на співпрацю та надання допомоги у боротьбі із «нечистим», який, за його словами, спонукає людину до скоєння цього великого гріха.
Самі засуджені приймали активну участь у бесіді, так як вони не одноразово мали спокусу скоїти суїцид, але зупинило їх Слово Боже та розуміння того, що це тільки завдасть болю , страждання їхнім близьким та рідним людям і безпосередньо піддасть на вічні муки їхні душі, які і без цього є не зовсім чистими.
Психолог Петрівської виправної колонії (№ 49) Денис Батарін під час проведення тренінгу з засудженими, у своїх методиках застосовує дискусії, бесіди, в ході, яких кожен з засуджених вимовляючись, розкривається, а як наслідок стає зрозуміло - які проблеми його спіткають.
Адже головна мета даних тренінгів сформувати такий настрій у засудженого, щоб він захотів укріпити віру в своє позитивне майбутнє.
Завданням кожного психолога є на сам перед формування позитивного настрою на спільну роботу та створення невимушеної, доброзичливої атмосферу в групі, надати практичної поради, як справитися з негативними емоційними станами і переживаннями, не вказувати на вірну дорогу, а допомогти самому її вибрати.