«Світло-Так» у Кропивницькому. Нехай сонце приносить Вам прибуток!
У зв’язку з ростом цін на енергоносії, все більшої популярності зараз набирають альтернативні джерела енергії, а саме: сонячні електростанції, геліосистеми (сонячні колектори), теплові насоси, комплексні рішення для гарячого водопостачання, опалення та резервного електроживлення, а також енергозберігаюче електроопалення і т.п.
Поговоримо детальніше про всі наведені вище альтернативні джерела енергії.
1) Сонячні електростанції бувають: мережеві, автономні та гібридні.
Мережеві сонячні електростанції працюють лише спільно з мережею. Інвертор віддає в мережу всю енергію, вироблену фотомодулями (сонячними панелями). Установка такої станції дозволить істотно знизити споживання електроенергії в денний час. Також є можливість отримання на таку установку «зеленого» тарифу.
«Зелений» тариф - це спеціальні фінансові умови, що дозволяють приватним домогосподарствам ставати учасниками національного Енергоринку і не тільки споживати, але і продавати вироблену домашніми сонячними електростанціями електрику в електромережу загального користування по спеціальній ціні, яка на 2017-2019 роки складає 0,18 Євро за 1 кВт проданої електроенергії.
Це дуже вигідно, так як вдень Ви користуєтеся безкоштовною електроенергією, яку виробляє Ваша сонячна електростанція, а надлишки Ви продаєте по «зеленому» тарифу. В вечірній та нічний час Ви купуєте електроенергію в держави за звичайними тарифами, які діють на даний час.
Згідно із законодавством про "зелений" тариф, для домашніх господарств оплата проводиться за надлишок генеруючої електроенергії в кінці кожного місяця. Тобто за кількість виробленої електроенергії за мінусом спожитої.
Однак, існує одне обмеження - до «зеленого» тарифу не можна підключити домашню сонячну електростанцію потужніше 30кВт (для більш потужних станцій існує спеціальний «зелений» тариф для підприємств).
Мережеві сонячні електростанції можуть використовуватися не тільки для приватних домогосподарств, але і для виробничих та комерційних об’єктів (підприємства, магазини, АЗС, автомийки, котеджі, готелі, санаторії, лікарні і т.п.).
Автономні фотоелектричні станції можуть працювати в якості основного джерела електроенергії або джерела безперебійного електроживлення. Вони незамінні там, де немає можливості підключитися до електромережі загального користування, але є необхідність у надійному джерелі електроенергії стабільної якості: дачі, відокремлені котеджі і готелі, АЗС, віддалені від комунікацій виробничі і комерційні об'єкти.
Ці станції не підтримують паралельну роботу з централізованою електромережею, проте здатні працювати спільно з дизельними генераторами, вітрогенераторами і мініГЕС. Ви можете створити будь-яку гібридну систему електропостачання з використанням фотомодулів.
Гібридні сонячні електростанції мають з’єднання з централізованою електромережею і можуть бути підключені до «зеленого» тарифу, а також можуть накопичувати електроенергію в акумуляторах для резервного електроживлення.
2) Сонячні колектори (геліосистеми) призначені для гарячого водопостачання, підтримки опалення та підігріву басейнів. Вони бувають: термосифонні, плоскі та вакуумні.
Термосифонні використовуються тільки в теплий період року (квітень – вересень), а плоскі та вакуумні – цілий рік. Широко використовуються для приватних та багатоквартирних будинків, баз відпочинку, готелів, санаторіїв, лікарень, шкіл, дитячих садочків, виробничих підприємств, комерційних структур, АЗС, автомийок, ресторанів і п.т.
3) Теплові насоси (типу «повітря – вода») використовуються для гарячого водопостачання та підтримки опалення. Вони допоможуть зекономити до 90% газу в зимовий період, а в міжсезоння - всі 100%.Принцип дії теплових насосів: забирають тепло з повітря і передають його на воду, яка потім розходиться по системі опалення або йде на крани з гарячою водою. Використовуються для приватних будинків, виробничих підприємств, комерційних структур і т.п.
4) Комплексні рішення для гарячого водопостачання, опалення та резервного електроживлення мають багато варіантів, але підприємство "Світло-Так" допоможе підібрати найкращий для Вас.
5) Енергозберігаюче електроопалення може бути як основним, так і додатковим.Для цього підприємство "Світло-Так" пропонує інфрачервоні металокерамічні панельні електрообігрівачі потужністю від 100 до 700 Вт. Їх можна кріпити на стіни, стелю, підлогу, а також використовувати систему «теплий плінтус». Ці електрообігрівачі дуже економічні. Якщо встановити терморегулятор, то вони будуть працювати не більше 5-8 годин на добу. Вони утворюють об’ємне та приємне тепло, і при цьому не пересушують повітря. Мають можливість накопичувати в собі тепло, і віддавати його навіть протягом 1 – 1,5 години після відключення. Можуть бути різних кольорів, з малюнками, фотодруком та вашими логотипами (під замовлення). Використовуються в різноманітних приміщеннях: будинки, квартири, офіси, аптеки, магазини, дитячі садочки і т.п.
Приватне підприємство «Світло-Так» пропонує широкий асортимент всього вищеназваного обладнання (різних виробників) для продажу та монтажу.
Також підприємство «Світло-Так» надає безкоштовні консультаційні послуги з підбору та розрахунку обладнання для всіх своїх клієнтів!
Телефонуйте, будемо раді допомогти Вам!
Тел.: 0505223721, 0675924803
Миру, світла і тепла в Ваш дім!