Телефони у пляшці до засуджених не потрапили

 • 12 квіт. 2016 16:21
 • 679
  • Новина Телефони у пляшці до засуджених не потрапили Ранкове місто. Кропивницький

   06 квітня поточного року близько 21 години 55 хвилин, в ході відпрацювання оперативної інформації,  що з вулиці Куропятникова  в районі 8 ділянки охороняємого периметру Кіровоградської виправної колонії облуправління ДПтС України (№6) молодшим інспектором відділу охорони, який ніс службу на спостережній вежі було помічено невідому особу під час перекиду. Після чого співробітниками відділу охорони спільно з відділом нагляду та безпеки було перевірено даний факт. Під час огляду плацу адміністративної будівлі було виявлено пластикову пляшку об’ємом 2 літри обмотану клейкою стрічкою з невідомим вмістом.

       Про даний факт було повідомлено до чергової частини  Кіровоградського ВП ГУ НП в Кіровоградській області та спільно зі слідчо-оперативною групою, котра прибула на місце пригоди, задокументовано факт перекиду заборонених предметів на охороняєму територію та виявлено 8 мобільних телефонів – 7 «NOKIA» та 1  – «BenQ-Siemens». 

  Завдяки вмілим діям персоналу установи «подарунок з волі» не потрапив до засуджених Кіровоградської виправної колонії (№6).

       

  Аліна Пилипишина