Тепер дорогами Кіровоградщини до шкіл буде їхати безпечно

 • 8 вер. 2016 09:34
 • 715
  • Новина Тепер дорогами Кіровоградщини до шкіл буде їхати безпечно Ранкове місто. Кропивницький

   

  Ефективне використання коштів в умовах суцільного багаторічного недофінансування – запорука якісного виконання поставлених завдань. Тож коли цьогоріч з’явилися кошти і дійшла черга до ремонту доріг на місцевій мережі, дорожники за дорученням керівництва області  визначили першочергові ділянки для ремонту – ті, якими курсуватиме шкільний автобус. Розпочинали з найбільш уражених відрізків. 

  З квітня поточного року близько 800 кілометрів доріг загального користування вдалося привести до нормального експлуатаційного стану. Тут робочі бригади дорожників провели роботи з ліквідації деформацій покриття, профілювання білощебеневих покриттів, встановили знаки, нанесли  розмітку та привели їх до належного санітарного стану. Загальні витрати склали 17,3 млн грн., повідомляє Прес-служба САД у Кіровоградській області.

  Найкраще в даному напрямку попрацювали дорожники у Долинському, Знам’янському, Кіровоградському, Компаніївському, Новоархангельському, Олександрівському та Петровському районах. А в плані залучення додаткових коштів з місцевих бюджетів стали Олександрійський та Знам’янський райони. Саме тут тісна співпраця дорожників та місцевого самоврядування дозволили збільшити обсяги робіт на більш ніж півмільйона гривень.

  Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області звертається до водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають через проведення ремонтних робіт, і нагадує – дотримання безпечної швидкості руху та дистанції – запорука збереження життя та здоров’я учасників руху.