Ти як? Вчіться поєднувати внутрішнє «Я» та зовнішній світ

 • 7 вер. 2023 14:00
 • 231
  • Новина Ти як? Вчіться поєднувати внутрішнє «Я» та зовнішній світ Ранкове місто. Кропивницький

  «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях» -  профконсультаційний груповий захід, що проходитимуть у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» фахівці Державної служби зайнятості для громадян, які перебувають у пошуку роботи, та студентської молоді.

  Нагадаємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили в умовах, у т.ч. й екстремальних, «озброїти» знаннями та навичками щодо піклування про ментальне здоров'я, методик, які необхідно застосувати у будь-якому місці та у будь-який час для подолання стресу та тривоги, викликаними життєвими кризами, надзвичайними ситуаціями та воєнними конфліктами.

  Під час цих заходів передбачається проведення:

  базових вправ саморегуляції та пошуку ресурсу «Заземлення та фокус»;

  інтерактивних завдань за принципом «Заряджання акумулятора»;

  мінілекцій з елементами інтерактивних завдань за протоколом «VIVO» - первинна підтримка у кризових ситуаціях;

  вправ із соціальної адаптації, відновлення або здобуття нових побутових навичок, де кожен учасник з використанням ресурсоорієнтованої моделі стресодолання BASIC Ph отримає індивідуальний код, що допоможе швидко оцінити існуючі стратегії подолання кризи та поточний емоційний стан.

  Є бажання опанувати прийоми психологічної безпеки та отримати дієві способи зняття стресу? Не зволікайте, навчайтеся, адже стан психологічної захищеності, а також здатність людини «відбивати» несприятливі зовнішні та внутрішні впливи впливають на всі сфери її життя, у т.ч. й на професійну!

  Ми на зв'язку. Контакти тут. Пишіть у Телеграм Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград 

  Кіровоградський обласний центр зайнятості