Травневі свята „Зміни” у Львові

 • 12 трав. 2016 14:30
 • 805
  • Новина Травневі свята „Зміни” у Львові Ранкове місто. Кропивницький

  7 травня 2016 р. львів’яни гостинно зустріли народний художній колектив оркестр духових інструментів „Зміна” (художній керівник – О. Ніщеменко) Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. Всеукраїнський Фестиваль духових оркестрів та мажореток „Королівський лев” зібрав дружні колективи з міст Долини, Калуша, Кіровограда, Львова, Оброшино, Пікуловичі. Загалом - більше 300 учасників.

  Проект фестивалю реалізували ГО „Королівський Лев” та партнери: ЛДШМ №5, духовий оркестр „Львівські фанфари”, мажоретки „Феєрія” за підтримки Львівської міської ради.

  Передсвяткове дійство розпочалось у центрі міста урочистою ходою учасників фестивалю, яка була присвячена Дню Міста Лева. Продовження заходів відбулось на мальовничій площі перед кінопалацом ім. О. Довженка. Під час яскравого, багаточасового та незабутнього виступу духових оркестрів та мажореток художні колективи продемонстрували свою високу майстерність інструментального виконавства та переконали глядачів, що духова музика – це завжди сучасно та  актуально.

  За активну участь у І Всеукраїнському фестивалі духових оркестрів та мажореток „Королівський лев” оркестр „Зміна” був нагороджений грамотою організаторів заходу та подякою голови Сихівської районної адміністрації.

  Художній керівник „Зміни” – Олександр Ніщеменко, педагогічний та учнівський колективи оркестру висловлюють щиру вдячність Директору фестивалю Андріяну Леськів та голові ГО „Королівський Лев” Ірині Леськів за багаторічну дружбу, гостинність та створений комфорт протягом фестивалю.

   

  Яніна Ликова, методист Кіровоградського обласного ЦДЮТ